Assistant Store Manager

Brand Coordinator BTL

Coca-cola Latest Jobs USA Jobs
DESPRE NOUL TAU ROL:
Ai sansa de a avea o influenta majora asupra modului in care ne dezvoltam businessul si a felului in care binecunoscutele noastre bauturi ajung la clientii si consumatorii nostri. Vei gestiona si coordona implementarea activitatilor promotionale catre consumator sau lansari de produse la nivel national. Vei avea parte de un mediu de lucru prietenos, cu colegi care te vor sustine in depasirea provocarilor, astfel incat sa obtii rezultate pe care nici nu le credeai posibile. Nicio zi nu va semana cu alta. Vei fi provocat, vei fi incurajat si te vei dezvolta in permanenta.
RESPONSABILITATI CHEIE:
  • Contribuie la dezvoltarea portofoliului de produse si gestioneaza fiecare noua lansare;
  • Asigura conformitatea deplina cu procesul de lansare a noilor produse si se asigura ca cerintele pietei sunt aliniate capabilitatii noastre tehnice;
  • Identifica noi oportunitati de lansare si aduce aceste inovatii in piata la momentul solicitat;
  • Construieste legaturi puternice cu functiile cheie din Coca Cola Hellenic;
  • Identifica oportunitati de reducere a costurilor si pierderilor in portofoliul existent;
  • Urmareste activitatile si propune planuri corective;
  • Gestioneaza intalniri lunare pentru introducerea noilor produse cu The Coca-Cola Company si managerii din sedintele operationale lunare/saptamanale;
  • Asigura comunicare catre echipele extinse din Comercial, referitor la noi lansari de produse, listari & delistari;
  • Delistarea SKU’s identificate prin minimalizarea costurilor si a pierderilor;
  • Analiza completa pentru a identifica SKU’s care nu performeaza la nivelul necesar;
  • Incorporeaza principiile Coca Cola Hellenic in toate produsele si inovatiile noastre.
AI URMATOARELE INGREDIENTE SECRETE?
  • Studii superioare finalizate, de preferat in domenii conexe;
  • Experienta in Trade Marketing si cunostinte puternice in segmentul comercial;
  • Limba engleza la nivel avansat;
  • Competente digitale, in special Excel (ideal nivel avansat) si PowerPoint;
  • Confortabil in a lucra cu analize si cifre, abilitati puternice de analiza care permit generarea de recomandari;
  • Planificare si organizare;
  • Orientare catre client si ascultare active;
  • Abilitati persuasive, abilitatea de a folosi si comunica date pentru a livra propuneri de vanzare atractive.

“Top 10 Interview Questions”

  • Can you tell us about yourself?
  • What interests you about this position?
  • What are your strengths?
  • What are your weaknesses?
  • Can you give an example of a time when you solved a problem creatively?
  • How do you handle stress and pressure?
  • How would you describe your work style?
  • Can you tell us about a time when you had to work with a difficult
  • colleague or supervisor?
  • How do you stay organized and prioritize tasks?
  • What are your long-term career goals?

Document Required:

  • Required Documents for This Recruitment: The candidate should have this Document Before Apply Online. Candidates Are Suggested To Read
  • the Official Notification Before Applying.
  • Document – Qualifications certificate with mark sheets.
  • Passport size Photographs
  • Signature

How to apply:

  • All the eligible candidates can apply for This Job as mentioned below
  • Read the official notification carefully From the Official Website.
  • Read the Notification Carefully Before Applying.
  • Fill out The Application Form (The link Is Given Below)
  • Attach the Required Document and Passport Size Photo with Signature.
  • Then Submit. Done.